Mittetulundusühing ICOM Eesti Rahvuskomitee

Reg nr 80194354

Aadress: Lühike jalg 3, 10130 Tallinn 

E-mail: kerstikoll(at)hotmail.com

Telefon: +372 58 13 60 12

 

ICOM Eesti Rahvuskomitee juhatus:

Kersti Koll / Eesti Kunstimuuseum / Adamson-Ericu muuseum - esimees / kerstikoll[at]hotmail.com; kersti.koll[at]ekm.ee / +372 58 136 012

Daimar Lell - aseesimees / daimar.lell[at]mail.ee

Agnes Aljas / Eesti Rahva Muuseum - sekretär / agnes.aljas[at]erm.ee; agnesaljas[at]gmail.com / +372 53 490 515

Kai Lobjakas / Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum / kai [at] etdm.ee

Kaie Jeeser / Tartu Linnamuuseum / kaie.jeeser[at]katarina.ee

Laura Kipper / Eesti Ajaloomuuseum / laura.kipper[at]ajaloomuuseum.ee

Tiina Vint / Tartu Ülikooli muuseum / tiina.vint[at]ut.ee


Revisjonikomisjon:

Maie Uustalu / Eesti Panga Muuseum / muuseum[at]eestipank.ee

Marika Reintam / Eesti Sõjamuuseum. Kindral Laidoneri Muuseum / marika.reintam[at]esm.ee

Dagmar Ingi / Eesti Vabaõhumuuseum / dagmar[at]evm.ee


Raamatupidaja:

Maili Rajamägi / maili[at]arhitektuurimuuseum.ee / +372 6257 009



VARASEMAD JUHATUSED

2014-2017

Kersti Koll (esimees)

Daimar Lell (aseesimees)

Agnes Aljas (sekretär)

Kai Lobjakas

Kaie Jeeser

Laura Kipper

Tiina Vint


2011-2014

Kersti Koll (esimees)

Peeter Mauer (aseesimees)

Agnes Aljas (sekretär)

Ülle Kask

Kaie Jeeser

Heiki Ahonen

Kairi Tilga (kuni 2013)

Daimar Lell (alates 2013)


2008-2011

Urmas Dresen (esimees)

Kersti Koll (sekretär)

Karin Hallas-Murula

Tiiu Talvistu

Inge Kukk

Rita Kroon

Piret Õunapuu


2005-2008

Urmas Dresen (esimees)

Kersti Koll (sekretär)

Karin Hallas-Murula

Tiiu Talvistu

Inge Kukk

Rita Kroon

Piret Õunapuu


2002-2005

Karin Hallas-Murula (esimees)

Toomas Tamla (aseesmees)

Anu Järs (sekretär)

Urmas Dresen

Inge Kukk

Merike Lang

Tiiu Talvistu


1999-2002

Karin Hallas-Murula (esimees)

Heiki Pärdi (aseesimees)

Maret Tamjärv (sekretär)

Urmas Dresen

Anu Järs

Merike Lang

Tannar Ruuben



1996-1999

Heiki Pärdi (juhatuse esimees)

Toomas Tamla (aseesimees)

Maret Tamjärv (sekretär)

Eldar Efendijev

Karin Hallas

Helgi Põllo

Katrin Savomägi


1992-1996

Toomas Tamla (esimees)

Karin Hallas

Katrin Savomägi