ICOM-ITC täisstipendiumiga koolitus Pekingis „Koolitus muuseumis“, tähtaeg 10. september | 09 aug 14, Agnes Aljas

27.10 – 4.11.2014 toimub kolmas ICOM-ITC koolitus teemal „Koolitus muuseumis“ Pekingis, Hiinas. Kahjuks ei ole veel võimalik veebist leida detailset kava.


Kuni 45. aastastel ICOMi liikmetel on võimalik taotleda täisstipendiume ICOMi koolituskeskuse koolitusele. Koolituse korraldajateks on ICOM, ICOM Hiina ja Palee Muuseum ning koolituse on pühendatud Rahvusvahelise Muuseumipäeva teemale „Muuseumikogud ühendavad“.


Eelmisel kevadel toimunud koolitusel käis Eestist ka Kersti Kuldna, kelle kokkuvõtet võib lugeda siit.


Eesti osalejatel on võimalus taotleda täisstipendiume, mis sisaldavad reisi-, majutus ja kohapealseid kulusid ning mille kandideerimise nõuded on järgmised:

1.Kandidaat on tasunud ICOMi liikmemaksu aastatel 2013 ja 2014

2. Kandidaadil on hea inglise keeles oskus kõnes ja kirjas

3. Kandidaat on keskastme muuseumitöötaja

4. Kandidaadi vanus on alla 45 (31ks detsembriks 2014)

 

Kuna ICOM Eesti peab valima Eestist 2 stipendiumikandidaati, siis palume taotlused saata 10. septembriks ICOM Eesti sekretär Agnes Aljase meilile: agnesaljas (at) gmail.com.


Täpsemad kandideerimisnõuded ja info leiab: http://icom.museum/activities/icom-international-training-centre-for-museum-studies/

Email again:

Kommentaarid: 2

08 sept 14 kristjan raba: Mis alateema on seekord Pekingis, kui eelmisel aastal oli rohkem kogude teemal?
30 sept 14 Agnes Aljas: Konverentsi teemaks on pedagoogika ning palju õnne Liis Kibuspuule Eesti Kunstimuuseumist, kes on Pekingisse minemas.

Lisa kommentaar

Nimi
E-mail
Kommenteeri